Skip to content

Bakırköy Toner Dolum

Teknolojinin günden güne hızlı bir şekilde ilerlemesi ile birlikte, bir zamanlar elyazısı ile, sonraları daktilo ile yazıya döktüğümüz belgeleri, gelişen çağın getirdiği yeni icatlar ile yazıcı ve fotokopi cihazları sayesinde kağıda aktarır ve çoğaltır olduk. Yazıcılarda ve fotokopi cihazlarında sürekliliği sağlamak için kullanılan en önemli malzemelerden biri de tonerlerdir. Bakırköy toner dolum merkezi sayesinde ofisinizden çıkmadan ayağınıza kadar gelen hizmeti sizlere sunmakla gurur duyuyoruz.

Neden Bakırköy toner dolum merkezi?

Çünkü müşteri memnuniyeti bizim temel prensibimizdir. Ürünlerimiz, Bakırköy toner dolum garantisi altındadır. Yazıcılarınızda kullandığınız tonerleri merkezimizden satın alma imkanınız bulunmakla birlikte bir siparişinizle motorlu kuryelerimiz tarafından güvenle adresinize teslim edilmesini de sağlayabiliyoruz. Bu işlem için ve satış sonrası destek gereken konular için müşteri hizmetleri departmanımız saat 09:00-18:00 arasında hafta içi ve hafta sonu olmak üzere, bir telefon uzağınızda hizmet vermeye hazır bulunmaktadır. Ayrıca daimi müşterilerimize kampanyalı fiyat ayrıcalığı da sunmaktayız. Yıllık ihtiyaç oranında belli indirimler, altı aylık anlaşmalarda ya da üç aylık anlaşmalarda da, yine mevcut indirim imkanı sağlamaktayız. Yaşanılabilecek olası problemler için teknik destek ekibimiz de en kısa sürede adresinize gelerek ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Bakırköy toner dolumu ekibi olarak, on yılı aşkın süredir İstanbul’da ve İstanbul dışı bir çok şehirde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ile ilgili yorumlarımızı online sitemizden okuyarak hakkımızda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bakırköy toner dolum, sizlere uygun fiyat avantajı sağlamakla birlikte üyeliklerde ekstra avantajlar da sunmakla kendi kulvarında tek firma olmaktan gurur duymaktadır. Toneriniz arızalandığında ya da doluma ihtiyaç duyduğunuzda, yedek toner parçası gerektiğinde, en kısa sürede servis hizmeti vererek sizi bekletmeden, sağlıklı bir şekilde tonerinizi doldurmanızı sağlayarak işlerinizin sekteye uğramasını önleyecek ve motorlu kuryelerimizle en süratli şekilde imdadınıza koşarak sizlere yardımcı olmak için her daim hizmetinizde olacaklardır, bu bizim birinci amacımızdır. Bu hizmet, firmamızı diğerleri arasından öne çıkaran en önemli özelliğimizdir; zira tonerde yaşanan arıza, işleri geciktirebilir, yetiştirmek zorunda olduğumuz belge ve dokümanların zamanında teslim edilmesini önleyebilir. Kalitesi düşük malzemeyle dolan tonerler hatalı ve kötü bir baskı ile gereken verimi sağlamamakla kalmayıp, tonerinizin parçalarına da geri dönüşümü olmayan zararlar verecektir. Bu yüzden Bakırköy toner dolum ailesi olarak kaliteli ürün üretmeye ve garanti sunmaya son derece önem veriyor ve bu zamana kadar sunduğumuz hizmetlerden aldığımız verim ile daha çok ofise, firmaya, eve ulaşıp kalite ve güveni sektöre yaymayı hedefliyor, sürekli,  kendimizi daha iyi nasıl geliştirebiliriz, diyerek, uzman ekibimizle iyi, mükemmeli hedefleyen çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalar ile ilgili bir takım verilere de internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Bakırköy toner dolum olarak en büyük hedefimiz şimdiye kadar sahip olduğumuz kalite, mükemmelliyetçilik, ön planda tuttuğumuz hizmet anlayışımızı daha da ileriye götürerek muhafaza etmekten ibarettir. Kalitesiz malzemelerden uzak durarak, malzemelerimizi orjinal, ya da orjinale en yakın ürün segmentinde bulundurarak, alabileceğiniz hizmeti maksimum seviyede tutmak koşuluyla, hızlı, sağlıklı kopyalar ve baskılar elde edilmesini sağlamakla birlikte, satış sonrası desteğimizi de en süratli ve sizi en kısa sürede probleminizden kurtarmayı hedefleyecek şekilde vermeyi görev addediyoruz. Bu yüzden bizimle çalışmak, sizi yazı ve baskı işlemlerinizde seri ve sorunsuz bir şekilde verimli halde tutacaktır. Sitemizde bize ulaşabileceğiniz adres, telefon numarası, mail adresi ve müşteri hizmetleri numarası mevcuttur. Üye olmanız koşulunda avantajlar sağlayabileceğinizi tekrar hatırlatır, birlikte çalışmaktan gurur duyacağımızı belirtiriz. İstek ve şikayetlerinizi de sitemize iletmeyi unutmayınız.

Open chat
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?