Skip to content

Yazıcı Bakım Anlaşması Hizmeti

Teknolojinin her konuda bize yardım ettiği ve işlerimizi kolaylaştırdığı bir çağda yaşıyoruz. Öyle ki, akıllı telefonlar, bilgisayarlar sayesinde merak ettiğimiz ya da öğrenmek istediğimiz her konuya anında ulaşma şansına sahibiz. Özellikle yaşadığımız yüzyılın son çeyreği nde, kullandığımız teknolojik cihazlar da hızla yeni modellere dönüşmekte ve günden güne yeni özellikler eklenerek güncellenmektedir. Neredeyse teknolojinin hızına yetişemiyoruz da denebilir.

Yazıcıların hayatımızdaki yeri

Bir çoğumuz evlerimizde ve işyerlerimizde bilgisayar kullanıyoruz…E-posta yöntemi ile gönderilecek belgelerin yanı sıra, çoğaltılması gereken, çıktısı alınması lazım gelen evraklara ihtiyaç duymaktayız. Bunun için ekseriyetle yazıcıdan yararlanırız. Yazıcı, bize kopyalamak istediğimiz ya da kağıda dökmek istediğimiz belgeleri sanal ortamdan elimize ulaştıran en önemli aygıttır.

Yazıcı bakım anlaşması hizmetinin önemi

Her makine gibi yazicilar da da zaman zaman çeşitli şekillerde arızalar meydana gelebilmektedir. Fazla ısınma, yanlış toner ya da kartuş seçimi, mevcut parçalarda arızalanmalar, hatalı kullanımdan kaynaklanan problemler genellikle yazıcıların arızalanmasına neden olur. Böyle bir durumla karşılaşmamak için düzenli olarak yazıcılarımıza bakım yaptırmamız, oluşabilecek sorunların önüne geçmekle birlikte, yazıcının parçalarının ömrünü uzatma konusunda da bizlere olumlu katkı sağlayacaktır. Bu noktada yazıcı bakım anlaşması hizmeti olarak muhtelif yazıcılarınızın, marka ve modeli ne olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz noktada bakımını en üst kalitede hizmet vererek sağlamaktayız. Böylelikle düzenli aralıklarla bakım yapıldığında yazıcılarınızdan aldığınız verim artacak, ve cihazlarınızın ömrü uzamakla kalmayıp problem çıkarma ihtimalini minimum düzeye indirecektir.

Yazıcı bakım anlaşması nasıl hizmet verir?

Cihazınızın marka ve model yılına uygun şekilde elimizde her daim çıkabilecek muhtemel arızalara karşı yedek parçalar bulunmaktadır. Bakım hizmeti yanında istenildiği taktirde tamir hizmeti de sağlamakdayız… Fakat problem çıkmasını beklemeden düzenli aralıklarla bakım yaptırırsanız, yazıcınız zaten maksimum verimde çalışacağından dolayı, çok nadir rastlanabilecek; örneğin, yanlış kullanım -ki en sık rastlanan arıza nedenlerinden biridir- problemler dışında sorun yaşamadan baskılarınızı hızlı, temiz ve pratik bir şekilde elde etmeniz işten bile değildir.

Aylık ve yıllık bakım paketlerimiz konusunda internet sitemizden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Müşteri danışmanlarımızdan teknik destek alma şansınız da her zaman bulunmaktadır. Yazıcı bakım anlaşması hizmetleri firması olarak kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir adreste yer almaktayız. Yazıcı bakım anlaşması firması olarak sarf malzeme, yazıcı satışı, kartuş, toner dolumu, toner ve ofis malzemeleri ile ilgili toptan ve perakende satışımız bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz malzemeleri ya da yazıcı bakım anlaşması hizmetini firmamızdan satın alabileceğiniz gibi dilerseniz adresinizde gerçekleştirebilir ya da teslimat yapabiliriz. Parçalarımız orjinal, orjinale kalite olarak en  yakın muadil, garantili ve daimi olarak devamını temin edilebilecek stokta elimizde mevcut bulunmaktadır. Yazıcılarımızda yapılacak bakım, süre olarak ortalama 30-40 dakika bir zaman almaktadır. Parçalar tek tek özenle sökülür, atık tankı hassasiyetle temizlenir, kullanılan mürekkep cinsi hakkında bilgilendirme ve tavsiyeler verilir. Özel fırçalarımızla bu işte uzmanlaşmış ekibimiz tarafından hassas parçalara zarar vermemeye özen göstererek temizlik ve montaj yapılır. Yazıcı bakım anlaşması şirketi ile çalıştığımızda, yazıcı ve fotokopi cihazlarınızdan alacağınız verim sizi oldukça memnun edecek ve işlerinizi hızlandırmakla kalmayıp, en yüksek kalitede baskı elde edecek ve dökümanını aldığınız evrakların görünüşünü mükemmele yakın seviyeye getirecektir.

Yazıcı bakım anlaşması bilgi hattı

Sitemizde bulunan telefondan randevu oluşturabilir veya teknik ekibimizden sorularınızla ilgili yanıt alabilirsiniz. Müşteri ilişkileri departmanımız takıldığınız konularda size yardımcı olacak ve oluşturacağınız siparişlerinizi  zamanında adresinize teslim etmek üzere kaydınızı oluşturacaktır. Yazıcı bakım anlaşması yaptığınızda, düzenli aralıklarla bakım hizmeti sağlıyoruz ve olası problemlerde ücretsiz olarak tamir desteği garantisi de veriyoruz. Ücretlendirmemiz yazıcı model ve markasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu konudaki fiyat listemizi de web sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yazıcı bakım anlaşması firması olarak en büyük hedefimiz; müşterilerimize kaliteli bakım hizmeti, tamir desteği, uygun fiyatta kaliteli parça sağlama desteği ve verdiğiniz hizmetler doğrultusunda sadık müşteriler elde ederek portföyümüze her zaman yeni kullanıcılar eklemektir. Memnuniyet ve şikayetlerinizi ister müşteri hizmetlerimize telefonla, ister online sitemizdeki müşteri destek birimimize yazılı olarak iletebilirsiniz. Amacımız daima müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalmasını sağlamaktan ibarettir.

Open chat
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?