Skip to content

Avrupa Yakası Yazıcı Kiralama

Yaşamımızın bir çok alanında teknolojinin bize sunduğu olanaklardan faydalanıyoruz. Öyle ki, ofislerde, okullarda, devlet ve kamu kuruluşlarında, bankalar, sağlık ocakları, hastaneler ve bilimum işyerlerinde, bilgisayarsız bir yaşam düşünebilmek artık mümkün değil hatta imkânsız…Artık bilgisayar bulunmayan ev bile hemen hemen yok gibi. Dolayısıyla bilgisayar ortamından elimize somut olarak aktarılacak belgeler için yazıcıya muhakkak surette ihtiyaç duymaktayız.

Fakat daimi olarak belge ihtiyacı olmayan, işlerini sanal ortamda ilerleterek döküman olarak elde etmeye çok fazla ihtiyacı olmayan kişiler için yazıcı olmazsa olmaz bir cihaz olmaktan çıkıyor. Öyle ki, belki lüzumlu olur diye çok fazla para ödeyerek satın aldığımız yazıcılar işlevlerini yerine getirmeden öylece duruyorlar ve bizler, “Keşke boşuna bu yatırımı yapmasaydım, arada bir yazıcıya ihtiyaç duyuyorum” diye hayıflanabiliyoruz. Bu durum, tıpkı sürekli toplu taşımayı tercih eden bir kişinin sahip olduğu aracı otoparkta bekletmesi ile bağdaştırılabilir. Arada sırada kullanılmak suretiyle değerlendirilen bir yatırım aracı olarak tutulacağına, yalnızca  ihtiyaç hasıl olduğunda araç kiralamak daha mantıklı ve bütçe dostu bir yöntem olarak düşünülebilir. İşte biz de, Avrupa yakası yazıcı kiralama firması olarak, aynı ihtiyacı duyan müşterilerimize; yazıcıyı arada bir, ya da nadir olarak kullanma gereği duyulduğunda, sizlere uygun olan en yüksek kalitede baskı alabileceğiniz yazıcıyı kiralama hizmeti sunuyoruz. Böylece sürekli yazıcıya ihtiyaç duymayan kişilere kısa vadede işlemini rahatlıkla yapmasını sağlayacak bir olanak sunuyoruz.

Neden Avrupa yakası yazıcı kiralama hizmetini tercih etmelisiniz?

Yazıcı kiralayacağıma, herhangi bir kırtasiye ve benzeri baskı uygulamaları yapan dükkanlardan da belli bir ücret karşılığında dökümanlarımı rahatlıkla temin edebilirim, diye düşünebilirsiniz. Bu da bir yöntem olarak tercih edilebilir, Fakat özel evraklarınız, ikinci bir şahısla paylaşmak istemediğiniz belgeleri uluorta bir baskı makinesinde baskıya vermek güvenliğinizi tehdit edecektir. Avrupa yakası yazıcı kiralama hizmeti sayesinde bir telefonunuzla istediğiniz koşullarda ve ihtiyacınıza yönelik yazıcıyı kapınıza kadar teslim ediyoruz ve ister günlük, ister haftalık, isterseniz de aylık, nasıl tercih ederseniz o zaman aralığı içinde kullanımınıza sunuyoruz. Böylece belgelerinizin mahremiyetini koruyarak kolaylıkla istediğiniz miktarda baskı alabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde dışarıda yaptıracağınız baskı ücretinden çok daha uygun fiyata maletmeniz ve yüksek kalitede baskı yapılmış dökümanlara sahip olmanız mümkün olacaktır. Böylelikle, dönemsel olarak kullanmak durumunda olduğunuz çıktılar; mesela çocuklarınızın ödevleri, müzik dersleri ve koroları  için notalar, e-devletten alınması gereken resmi evraklar, üniversite tezleri, diyet listeleri, yemek tarifleri, saymakla bitmeyecek çeşitlilikte bir çok dokümanı güvenle ve en kaliteli baskı metodu ile elde edebiliriz.

Avrupa yakası yazıcı kiralama firmasının diğerlerinden bir adım önde olmasının en önemli sebebi, servis hizmetindeki hızdan kaynaklanmaktadır. Avrupa yakasının belirli noktalarında şubeleri olan firmamız, İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde bile, en kısa sürede yazıcınızı teslim edecek ve yine en seri şekilde adresinizden geri teslim alma işlemini gerçekleştirecektir. Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanımız olmakla birlikte online sitemizden de kredi kartınızla ödeme yapmanız mümkündür.

Avrupa yakası yazıcı kiralama hizmetleri garantimiz altındadır. Yazıcıyı teslim aldığınızda, bilgisayarınıza bağlantı sağlamak için ekstra bir ücret talep etmeden kurulumu gerçekleştirerek ve deneme baskısı yaparak sizlerin doğru bir şekilde kopya ya da baskı almanızı sağlıyoruz. Süreç içinde herhangi bir problem yaşadığınızda, teknik destek ekibimize yine telefonla ulaşabilir ve kolaylıkla destek alabilirsiniz. Böylece yazıcıyı çok kullanmayan kişiler için en pratik çözüm üretmekle kalmayıp sizlere Avrupa yakası yazıcı kiralama hizmeti olarak en üst seviyede destek olmaya çalışıyoruz. Birinci koşulumuz, müşteri memnuniyeti ve devamlılığı elde etmek için çalışmaktır. İhtiyacınıza yönelik yazıcı seçme olanağınız bulunmaktadır. Bizlere ne tür bir işlem yapacağınızı danışırsanız, marka ve modele göre size en uygun yazıcıyı kiralamanızı sağlayabiliriz. Böylelikle en ekonomik koşullarla, güvenli, kaliteli ve kendi ortamınızda istediğiniz miktarda döküman alma imkanına sahip olacaksınız ve arada sırada kullanacağınız bir yazıcıya yüksek bir meblağı yatırım yapma gerekliliği ortadan kalkacaktır.

Avrupa yakası yazıcı kiralama hizmeti olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz ve teknik destek ekibimizle daima ihtiyacınıza yönelik çalışmalarla kendimizi sürekli daha iyiye doğru geliştirmeyi prensip ediniyoruz. Web sitemizde kiralama koşulları ve zamanlık ücret tarifemiz bulunmaktadır. Detaylı olarak inceleyip ekstra sorularınız olursa, yine müşteri hizmetleri departmanımızdan sorularımıza kolaylıkla yanıt alabilirsiniz. Yazıcı kiralama işlemlerinizden sonra memnuniyet ve şikayetlerinizi belirtmeniz hizmet kalitemizi artırma yolunda bizlere de ışık tutacak ve yolumuzu aydınlatacaktır. Böylelikle sektör içinde firmamızın güvenilirliğini ve kalitesini muhafaza edecek ve müşterilerimize Avrupa yakası yazıcı kiralama hizmeti olarak daimi memnuniyeti ilke edinerek çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Open chat
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?