Skip to content

Yazıcı Kiralama

Teknolojinin hemen hemen her şeye hakim olduğu bir çağda yaşıyoruz. Bilgisayar ortamından uzak kaldığımızda veya akıllı telefonlarımızdan bir süre ayrı kaldığımızda herhangi bir uzvumuz eksik gibi bir algıya ve neredeyse paniğe kapılıyoruz. Günden güne yeni uygulamalar, yeni yazılımlar ve güncellemeler teknolojinin gücünü hızla hayatımızın her alanına sokuyor ve bizler de bu gidişata ister istemez ayak uydurmak durumunda kalıyoruz…

Tabii teknolojik gelişimler bize neredeyse her konuda fayda sağlıyor.Yazıcılar ise kağıda dökmek istediğimiz bilgileri somut olarak elle tutulur hale getiren en önemli cihazlar. Günümüzde bir çok işlem online yapılsa da, belge, döküman ve yazı haline getirilmiş materyallere zaman zaman ihtiyaç duymaktayız.

Bilgisayar yahut akıllı telefonumuz var fakat her zaman bir yazıcımız olması gerekir mi? Bu ihtiyacın sıklığına bağlı olarak değişebilir. Eğer sürekli dökümentasyona gereksinimimiz yoksa yazıcı, neden evimizde ya da ofisimizde boşuna yer kaplasın ve kendisini satın almak için fazladan para harcayalım ki? Bu noktada Anadolu yakası yazıcı kiralama hizmetinden yararlanabiliriz. Böylelikle kısa vadede bize gereken yazıcı ihtiyacımızı gidererek boşu boşuna sürekli kullanmadığımız bir yazıcıya bütçe ayırmak ve zaten gittikçe küçülmekte olan ikamet alanlarında ve ofislerde boşuna yer işgal etmesine neden olmak durumunda kalmayız.

Daimi olarak yazıcıyı elimizde bulundurduğumuzda, düzenli aralıklarla bakım yaptırmak, toner ya da kartuş değiştirmek gibi bir takım emek ve masraf isteyen mecburiyetler de olacaktır. Anadolu yakası yazıcı kiralama sayesinde kısa veya uzun süreli kiralama seçeneklerimizle yedek parça, bakım, toner, kartuş ve benzeri malzeme masraflarından da kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca yazıcıya ihtiyaç duyduğumuz dönemlerde nereden bastırabilirim karmaşası yaşamadan, sağlıklı bir şekilde evraklarınızı elde etmeniz oldukça kolay olacaktır.

Baskılarınızın güvenliği önemlidir!!!

Diyelim ki resmi bir evrağı dökmeye ihtiyacınız var, yahut özel bilgiler içeren iş, özel yaşam, her türlü konu olabilir; kimseyle paylaşmak istemediğiniz bilgileri içeren evrakları dökümante etmeniz gerekiyor…Alelade bir kırtasiye yahut herhangi bir yerden baskı alabilmeniz için evrağı mail adresine göndermeniz şarttır. Karşımızdaki kişinin bu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşma riskini göze almalı mıyız? Günümüzde TC kimlik numarası paylaşmak bile çeşitli şekillerde tehlike arz ederken, hiç tanımadığımız mail adreslerine bu bilgileri göndermek güvenliğimizi ciddi oranda tehdit edecektir. Bu yüzden Anadolu yakası yazıcı kiralama firmasından kiralayacağınız yazıcıdan kişisel güvenliğinizi maksimum düzeyde tutacak şekilde döküm alma avantajı elde edeceksiniz.

Anadolu yakası yazıcı kiralama servisi hizmetleri

Yazıcı kiralamaya karar verdiğiniz noktada yapmanız gereken tek şey online sitemizden ya da telefon numaramızdan bizimle irtibata geçmektir. Destek ekibimiz, istediğiniz baskı türüne uygun yazıcıyı adresinize güvenli bir şekilde teslim edecektir. Bilgisayarınıza basit bir kablo aracılığıyla adapte edebileceğiniz yazıcı ile kaliteli ve gölgesiz, hatasız, son derece düzgün basılmış dökümanlar elde edebilirsiniz. Kiralama süresi sona erdiğinde, yine cihazı evinizden ya da ofisinizden kendi ekibimiz teslim almaktadır. Anadolu yakası yazıcı kiralama firması olarak uzun yıllardır sektörde bir çok kurumsal firmalara, ofis, okul, ev gibi birçok birime hizmet vermekte ve kiralama işlemi yaptığımız müşterilerimizden sürekli olumlu geri bildirimler almaktayız. Bugünün şartlarında kaliteli bir yazıcıya sahip olmak epeyce bir masraf gerektirirken, sürekli yazıcı kullanmayacağımız, sadece kısa süreli durumlarda ihtiyacımız doğrultusunda çok mantıklı ve pratik bir çözüm yoludur. Anadolu yakası yazıcı kiralama firması olarak yazıcılarımız teknolojik koşulların maksimum düzeyde uyum sağlayan, kiralandığında herhangi bir arızaya sebebiyet vermemesi açısından uzman ekibimiz tarafından düzenli olarak bakımları yapılan, hemen hemen her tür bilgisayara uyum sağlayabilecek, kaliteli cihazlardan oluşmaktadır. Kiraladığınız yazıcıda

meydana gelebilecek arıza ya da problem yine firmamız garantisi altındadır. Süratle adresinize ulaşarak sorunu çözmeye yönelik ekibimiz hizmetinize hazır olarak kadromuzda yer almaktadır.

Kiralama fiyatları ve seçenekleri

İnternet sitemizde günlük, haftalık, aylık zaman dilimleri bazında fiyatlandırma seçeneklerimiz mevcuttur. Dilediğiniz marka yazıcıyı kolayca kiralayıp adresinize teslimatını sağlamanız oldukça kolay olacaktır. Müşteri yorumlarından, bizden daha önce yazıcı kiralama işlemi yapmış müşterilerimizin değerlendirmelerini okumanızda Anadolu yakası yazıcı kiralama hizmeti hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Firmamız da hafta içi ve hafta sonu 09:00/18:00 saatleri arasında adresinize teslimat seçeneği mevcuttur. Dilerseniz bizzat gelerek mevcut yazicilar içinden size uygun olanı seçip kendiniz de teslim alabilirsiniz. Kiralama süresi sona erdiğinde iade işlemini de kendiniz yaptığınız taktirde %10 kiralama indirimi uygulama gibi bir olanak da sunuyoruz.

Dönemsel olarak kampanyalar da yapmaktayız. Müşteri tavsiyesi üzerine bize ulaşan yeni müşterilerimizde de indirim olanağı sunuyoruz. Amacımız Anadolu yakası yazıcı kiralama firması olarak kalite, güvence, emniyet ve müşterilerimizin memnuniyetini ilk planda tutmaktan ibarettir.

Open chat
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?